Regulamin

Użytkownik składający zamówienie powinien zapoznać się z regulaminem.

Regulamin określa warunki i zasady sprzedaży odzieży w sklepie High for this.

Administratorem Twoich danych jest HFL Patrycja Fornal z siedzibą w Rybniku, ul.Niewiadomska 14 f, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 6423176353. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: shop@highforthis.pl Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem siedziby firmy.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
– wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
– marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
– finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
– obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
– prowadzenia procesów reklamacyjnych.

Twoje dane mogą być udostępniane jedynie w naszej firmie HFL PATRYCJA FORNAL. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z podmiotami spoza naszej firmy. Dane przekazywane podmiotom zewnętrznym są używane tylko do świadczenia Ci naszych usług. 

 

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze w Rybniku, ul. Jana Rericha 28 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: shop@highforthis.pl . Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez HFL PATRYCJA FORNAL w ramach zawieranych z Tobą umów.

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem internetu w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej klientem, a sprzedającym, zwanym dalej HFL. 


Kupującym może być każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, posiadająca konto poczty elektronicznej oraz posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. 


Każda osoba składająca zamówienie (zwana dalej Klientem) w sklepie internetowym jest zobowiązana zapoznać się z regulaminem. Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia Klienta z zawartych w nich zasad. 


Warunkiem złożenia zamówienia jest zapoznanie się i akceptacja postanowień niniejszego Regulaminu.

Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie przez kupującego postanowień niniejszego regulaminu. 

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować pod adresem: shop@highforthis.pl 

Sklep jest własnością Patrycji Fornal podmiotu wpisanego do ewidencji działalności pod numerem identyfikacji podatkowej 6423176353.

Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto i podane są w polskich złotych. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki. 


Aby zamówienie zostało zrealizowane prawidłowe, niezbędne jest podanie danych niezbędnych do dokonania przesyłki zamówionego towaru. 

Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy a w przypadku płatności online lub kartą kredytową od moment potwierdzenia od partnera obsługującego płatności online w tym przypadku Blue Media S.A. lub od momentu potwierdzenia płatności przy odbiorze.

Dostępne formy płatności:

Płatności online w tym kartą płatniczą.

Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Przelew na rachunek bankowy.

Płatność przy odbiorze.

Płatność gotówką przy odbiorze w siedzibie firmy.

Termin realizacji wynosi od 1 do 4 dni roboczych. 

Każdy produkt oferowany w sklepie pochodzi z legalnego źródła, jest fabrycznie nowy oraz jest dołączony do niego paragon lub faktura. 

Kupując kilka sztuk przedmiotu: szlafrok - odcień poszczególnych szlafroków, może się nieznacznie różnić. Wynikać może to, z różnych partii materiału. Staramy się jednak, aby odcienie były jak najbardziej dopasowane do siebie. Każdy szlafrok jest szyty w Polskiej szwalni na nasze zlecenie. Różnica w odcieniach nie stanowi podstawy zwrotu. 

Koszty przesyłki pokrywa nabywca. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności. Cena przesyłki przy płatności przelewem od 9 zł do 16 zł w zależności od zamówienia. Cena przesyłki przy płatności przy odbiorze wynosi 25 zł. Ostateczna cena przesyłki jest widoczna po zakupie lub klient zostanie poinformowany o zmianie wysokości opłat. 

W przypadku podania złego adresu klient ponosi koszty kolejnej dostawy. 

Za nie odebranie przesyłki, które wracają do naszej siedziby odpowiada klient. Ponosi on wtedy koszty nadania przesyłki, zwrotu oraz ewentualnych opłat administracyjnych. Koszty te są ustane indywidualnie do każdej przesyłki w zależności od formy wysyłki. 

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych zawierać powinna niezbędne do jej rozpatrzenia dane (imię i nazwisko zamawiającego oraz datę zakupu).

Składanie reklamacji 
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami: 
Formularz reklamacji 
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. 

Odesłanie produktu 
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.
Reklamowany produkt należy wysłać na adres: 
HFL PATRYCJA FORNAL 
ul. Niewiadomska 14 f
44-273 Rybnik 
Zwrot towaru 
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zgłoszenie chęci zwrotu towaru i odesłanie go do nas. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie (ogólnodostępny formularz zwrotu) i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 
HFL PATRYCJA FORNAL
ul. Niewiadomska 14 F 
44-273 Rybnik 
Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę. 

Zwrotowi ani wymianie nie podlegają przedmioty wykonane na specjalne życzenie klienta. Wykonane specjalnie dla danej osoby. Dotyczy to nadruków na odzieży na specjalnie życzenie. Są to produkty z opcją wyboru: rodzaju czcionki, koloru czcionki oraz z możliwością dodatkowego lub zmienionego nadruku.

Szczególną uwagę prosimy zwrócić na:

Szlafroki z nadrukami innymi niż "Panna Młoda", "Świadkowa" nie podlegając zwrotowi ani wymianie, gdyż są tworzone na specjalnie życzenie klienta.

Szlafroki z opcją wydłużenie z dowolnym napisem, także nie podlegają zwrotowi ani wymianie, gdyż są uszyte na specjalnie życzenie klienta.

W razie wątpliwości czy zamawiany produkt będziesz mógł zwrócić lub wymienić - skontaktuj się z nami, udzielimy Ci wszelkich informacji.

Zwroty pieniędzy realizowane są tylko przelewem bankowym w terminie do 14 dni roboczych od otrzymania zwrotu. W przypadku gdy płatność została dokonana przy użyciu karty płatniczej sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

W przypadku płatności zwykłym przelewem zwrot zostanie wykonany przez sprzedającego na ten sam rachunek, chyba, że kupujący poda inny w formularzu zwrotu.

W przypadku płatności przy odbiorze - zwrot zostanie wykonany na rachunek bankowy podany przez kupującego w formularzu zwrotu.


Wraz z akceptacją regulaminu klient wyraża zgodę, aby właściciel sklepu przetwarzał jego dane osobowe zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2018 poz. 1000), niezbędne dla procesu realizacji usługi oraz celów marketingowych. Jednocześnie Nadawcy przysługuje prawo wglądu i poprawiania swoich danych osobowych.

Cookie to mały plik tekstowy, który jest zapisywany na dysku Twojego komputera lub urządzenia mobilnego, a następnie, podczas kolejnych wizyt, pobierany z niego. Jeśli korzystasz z naszych usług, zakładamy że zgadzasz się na używanie plików cookie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl